"Tam zamanında, kaliteli ürün"

KONİKA Kağıt Bobin Amb. San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız KONİKA KAĞIT BOBİN AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1972 yılından beri çeşitli sektörlerde büyük başarılara imza atmış olan ÖZALTIN GRUBUNUN bir üyesidir. Türkiye genelinde üçüncü fabrikasını Tekirdağ ilinde faaliyete geçiren firmamız Mihver Boru, Streç Bobin, Masura, Halı Mihverleri, Rolik Open – End Masura, Ambalaj Bobinleri, Film – Plastik Masuraları istenilen iç çap, et kalınlığı ve istenilen boyda üretim yapılabilmektedir. Tam zamanında kaliteli ürün sunmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.

Hizmet verdiği plastik sektörünün yanı sıra kaliteli ürün anlayışı ve titiz çalışmasının sonucu özellikle gıda ambalaj sektörü başta olmak üzere sektörün önde gelen bant, ambalaj, kağıt, tekstil firmalarını da müşteri portföyüne ekleyen grubumuz toplam aylık 2000 ton üretim yapmaktadır.

Sahip olduğu büyük pazar payı ve krizlere dirençli idari ve mali yapısı sayesinde dış piyasalara açılmaya karar vermiştir. İhracat konusunda hızla yol alarak dürüst ticaret ilkesiyle faaliyetine genişletmeyi hedeflemektedir.